Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

DOVOLENÁ

 

Vážení zákazníci,


v době od 9.8.2018 - 19.8.2018 budeme mít dovolenou.

Po tuto dobu samozřejmě můžete nakupovat, ale veškeré objednávky budou vyřizovány až po dovolené a to v pořadí v jakém byly objednány. Objednávky budou vyřízeny do středy 8.9.2018 další objednávky po tomto datu budou odeslány až po dovolené.


Poslední vklad před dovolenou proběhne v úterý 7.8.2018 a máte se opravdu na co těšit, protože bude přidáno cca 2 000 ks. Těšit se můžete na nové dámské a pánské spodní prádlo, dětské, dámské a pánské ponožky, kojenecké punčocháče, nové Disney oblečení a samozřejmě také na klasický dámský, pánsky a dětský second hand, ve kterém naleznete už i podzimní a zimní bundy. Další vklady poté budou až v průběhu září, ale o tom Vás samozřejmě budeme informovat.


Pokud máte u nás rezervaci, která by Vám měla končit v době naší dovolené máte možnost si jí nechat předčasně odeslat nebo můžete vydržet po dovolené a tím si tedy i rezervaci prodloužit. Tyto zákazníky budeme včas informovat ohledně možností.


Po dobu dovolené přijímáme pouze emaily (telefonáty nebudou přijmuty), které se budeme snažit vyřídit v co nejkratším termínu podle možnosti připojení k intenetu.

 

Team Sluníčko